Trendbet QR Kod Bonusu

Müşterilere çok alternatifli bir para yatırma ve çekme teknik havuzu öneren Trendbet, havuzuna alacağı her ödeme tekniğini müşteri önceliklerine göre hassaslıkla değerlendirir ve ardındanda en hızlı tespit edilen, işlem yapma kolaylığı gerçekleştiren ve güvenilir ödeme tekniklerini kullanıma alır. Müşterilerin her koşulda kazanım yapmalarına tespit edilene yaratmak isteyen Trendbet, yalnızca para yatırım araçlarını kullandıkları için bile müşterilere bonus kazanma Trendbet olanağı vermesiyle müşterilerin beğenisini toplamaktadır. Bu bağlamda müşterilerin hizmetine sunmuş bulunduğu bonus hizmetlerinden birisi de QR kod bonusudur. QR kod bonus hizmeti ile müşteriler 100 TL ve üstünde gerçekleştirdikleri para yatırımlarının karşılığı olarak, her gün 20% oran 1.000 TL’ye kadar çıkabilecek miktarlarda bonusa hak kazanırlar. QR Kod bonusları, müşteriler yönünden futboldan, e-Trendbet’a, snooker’dan, su topuna kadar geniş bir yelpazede Haber yapma olanağı tanıyan Trendbet oyunları için kullanılabilir.

Bu bonusu kullanabilmek için ilgi edilmesi gereken bir öncelikli nokta, QR Kod ile para yatırdıktan sonra rastgele bir işlem yapmadan önce 7/24 Canlı Destek üstünden bonusunuzu hesaplarınıza tanımlatmak olmalıdır. Bu işlemi de yaptıktan sonra, yalnızca QR Kod ile para yatırımı yaptığınız için hesaplarınıza aktarılan bonusunuzu dilediğiniz Trendbet branşında fazla miktarlı Trendbet Haberi olarak değerlendirebilir ve daha çok para kazanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. QR Kod bonusu, bakiyenizi artırarak daha çok Haber yapmanıza ve bu sayede kazancınızı artmanıza tespit edilene sağlamak için, Trendbet’nın siz müşterilerinin kullanımına sürdüğü bir enstrümandır. QR kod ile kazandığınız bonuslarınızı, çevrim koşullarına makul bir şekilde çevirmeniz halinde kazançlarınızı, çok kolay aşamalar ardından, en kısa vakitte hesaplarına alabilirsiniz.

Trendbet’nın müşterilerine armağan ettiği bonuslar yalnızca QR kod bonusu ile de sınırlı değildir, diğer birçok ödeme tekniğiyle itimatlı ve hızlı bir şekilde yatırım yapmanız ardından kazanabileceğiniz birçok bonus bulunduğu gibi, ilk yatırımlarınıza özel bonuslar, kayıp bonusu, tombala bonusu gibi bonuslar da Trendbet düzeninde sahip olunandır. Bu bonuslar; Trendbet Haberlerinde ve/ya da rulet, poker, bakara, blackjack gibi Oyun oyunlarında kullanılabilir. Trendbet’nın bonus kampanyalarıyla hedeflediği asli şey, müşterilerin yaşadığı oyun heyecanı ve sevincini daha yukarılara çekebilmektir. Bonuslarla ve bonusların çevrim koşullarıyla alakalı ayrıntılı bilgi alabilmeniz ve cömert Trendbet bonuslarında yararlanabilmeniz için sizi de güncel Trendbet sitelerini ziyaret etmeye bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir