BetXtr Üyelik İşlemleri

BetXtr Üyelik İşlemleri

BetXtr üyelik işlemleri Kullanıcıların üyelik prosedürlerini gerçekleştirilirken yanıltıcı bilgi vermekten kaçınmaları da para çekimi uygulanabilmesi amacıyla büyük ehemmiyet taşımaktadır. Bu gayeyle üye olurken yanıltıcı bilgi veren kullanıcılar kazanmış olsalar dahi para çekimi yapamazlar ve üyelikleri iptal edilir.Sorunsuz üyelik amacıyla BetXtre nasıl üye olunur? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Peki kazandığınız tutarı hangi çekim tekniğini kullanarak çekebilirsiniz? Öncelik ile hesabınıza kendi adınıza kayıtlı banka hesabı eklemeniz ve yalnızca bu banka hesabını kullanarak çekim yapmanız lüzum ediyordur.

BetXtr Üyelik İşlemleri

BetXtr Kredi Kartı ile Ödeme: BetXtr doğrultusundan tespit edilen alt ve üst limitler göz önünde alındığında mastercard, visa elektron kredi kartı ya da banka kartı ile para çekim talimatı verebilirsiniz. Kredi kartı ya da banka kartı ile gerçekleştireceğiniz para çekim talimatlarınız 5 dakika içeresinde hesabınıza aktarılmaktadır.

BetXtr Banka Havalesi ile Ödeme: BetXtr casino oyunlarından kazandığınız bakiye tutarı en az 200₺ olması durumunda banka havalesi tekniğini kullanarak para çekim talimatı verebilirsiniz. Kazançlarınız 5 dakika içeresinde hesabınıza aktarılmaktadır.

BetXtr Cepbank ile Ödeme: Cepbank ile en az 100₺ yatırım yapabiliyorken, kazandığınız bakiye tutarı en az 200₺ olması durumunda Havale tekniğini kullanarak para çekim talimatı verebilirsiniz. Kazançlarınız 25-30 dakika içeresinde hesabınıza aktarılmaktadır.

BetXtr Pidpay ile Ödeme: Ön ödemeli sanal kartlardan olan Pidpay ile çekim prosedürlerinizi Havale yolu ile yapabilmektesiniz. Kazancınız otomatik olarak hesabınıza geçilmektedir.

BetXtr Astropay ile Ödeme: Kullanımı son derece basit ve güvenilir ön ödemeli kartlardan olan Astropay ile basitçe yatırım yapılabilir. Para çekim talimatlarını ise Havale yolu ile verebilirsiniz. Kazançlarınız 5 dakika gibi bir vakitte hesaplarınıza aktarılmaktadır.

BetXtr oyunları Ecopayz ile Ödeme: En tanınmış sanal cüzdan sistemi olan Ecopayz ile yatırım yapılabilir ya da Ecopayz tekniği ile para çekim talimatı verebilirsiniz.

BetXtr Belge İstiyor Mu?

BetXtr para çekme talimatı meydana getiren kullanıcıların çekim prosedürlerinin karşılanması hususu ile alakalı özen göstermekte. Üyelerinden evrak ya da belge talep etmemektedir. Hem de BetXtr ödemeler prosedürlerinizden rastgele bir prosedür ücreti ya da komisyon alınmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir